גלישת חולות בשבטה

אם אתם מעוניינים להגיע אל מתחם גלישת החולות בשבטה ויש לכם שאלות – הגעתם למקום הנכון! תמצאו כאן תשובות לכל השאלות הנפוצות. במידה ויש לכם שאלה שלא מצאתם עליה כאן תשובה צרו קשר ותקבלו מענה סבלני ומקצועי. גלישת חולות בשבטה היא חוויה מיוחדת במינה. אל תפספסו את אחת האטרקציות המעניינות ביותר שיש למדבר להציע. גלישת חולות מתאימה לכל המשפחה ומומלצת כאטרקציה בדרך לאילת. חוששים להתלכלך? המתחם מציע אפשרויות רחצה. 

מה זה גלישת חולות?

בכל רחבי העולם מתחמים של גלישת חולות זוכים לפופולריות רבה. לאחר שנים רבות בהן צעירים ישראלים סיפרו בהתרגשות על גלישת חולות בצ'ילה, גם לנו כאן בישראל יש מתחמים דומים. גלישת חולות בשבטה מתבצעת בדיונות גדולות מכוסות חול רך שמגיע אל האזור ממדבר סהרה. הדיונות נבחרו בקפידה מתוך מטרה להבטיח גלישה חלקה ואחידה. הגלישה מתאפשרת במספר מסלולים כאשר כל גולש מתחיל מקבל הדרכה וליווי של מדריך. 
גלישת חולות בשבטה במסלול רטוב
המיקום של מתחם הגלישה במדבר מחייב פתרון יצירתי לטמפרטורות הגבוהות. הרטבה של החול לטובת גלישה במסלול רטוב מאפשרת טיפוס מהיר יותר וגלישה חלקה ואחידה. החול הרטוב יהיה הרבה פחות חם. הרטבת החול לכל אורך המסלול מתבצעת באמצעות מכלי מים גדולים, צנרת ומשאבות חזקות. צוות העובדים של האתר מקפיד לתחזק את המסלולים כך שלכם נשאר רק לטפס מעלה ולגלוש בהנאה. הגלישה במסלולים הרטובים מהירה הרבה יותר מגלישה במסלולים יבשים. 
איפה אפשר לאכול באזור שבטה?
שילוב מנצח בין גלישת חולות בשבטה לבין אוכל טוב אפשרי לחלוטין. בתיאום מראש ניתן להזמין אל האתר ארוחות עשירות. דוכן מכירת שתייה קרה וארטיקים פועל באתר באופן קבוע. במרחק נסיעה תמצאו מסעדות בצמתים המרכזיים ובתחנות הדלק. 

איך מגיעים למקום?

רק 40 דקות נסיעה דרומה מבאר שבע נדרשות להגעה למתחם הגלישה. רכבים פרטיים מגיעים אל האזור ללא כל קושי כאשר הנסיעה היא בשבילים סלולים. קבוצות עובדים מגיעות למתחם במתכונת של יום גיבוש ברכבי הסעות. אין כל מגבלת חנייה.
מי יכול לגלוש על דיונות חול?
גלישת חולות בשבטה מתאימה לילדים החל מגיל שנתיים. גברים ונשים בכל הגילאים נהנים מחוויה לא שגרתית ממכרת. 
טואול - בניית אתרים