גלישה מהירה

אוהבים מאוד גלישת חול ומחפשים את הדרך להפוך אותה למהירה יותר? כאן בישראל פועלים מספר אתרים שמציעים גלישת חול כאשר רק אתר אחד מציע אופציה של גלישה מהירה במסלול רטוב. מערך לוגיסטי של צנרת, משאבות חזקות ומכלי מים גדולים דואג להרטיב את מסלול הגלישה במשך כל שעות הפעילות. הגלישה במסלול הרטוב חלקה ומהירה הרבה יותר בהשוואה לגלישה במסלול חול יבש . המסלול הרטוב יהיה גם נוח יותר לטיפוס בשעות החמות. 

איפה יש מסלולי גלישה מהירה על חול?

אתר הגלישה שמפורסם במסלול גלישה מהירה נמצא במרחק של 40 דקות נסיעה דרומה מהעיר באר שבע. האתר צמוד לצומת שבטה. ההגעה למתחם היא ברכבים פרטיים (נסיעה על כביש 211 לכיוון ניצנה). פרט למסלולי גלישה תיהנו גם מפינות ישיבה מוצלות, שתייה קרה וחמה, ברז לרחצה, דוכן מכירת ארטיקים ושתייה קלה. 
הכנות לקראת הגלישה הראשונה
הפעם הראשונה בה תגלשו מטה בדיונת החול מלווה באופן טבעי בלא מעט חששות. המדריך במתחם ינחה אתכם כיצד לעמוד נכון על הבורד ובמידת הצורך גם ילווה אתכם מעלה. תצאו לדרך רק לאחר שקבלתם הדרכה והנחיות בטיחות. גלישה מהירה במסלול הרטוב מתאימה גם למתחילים. בין הגולשים תפגשו גם ילדים שגולשים באתר לראשונה. 

כמה פעמים אפשר לגלוש?

הגולשים באתר אינם מסתפקים רק בגלישה אחת וממהרים לעלות אל הדיונה שוב ושוב. בין גלישה לגלישה אתם מוזמנים לנוח בפינות הישיבה המוצלות. גלישה מהירה במסלול הרטוב מאפשרת טיפוס מהיר וקל יותר אל ראש הדיונה. 

מי מגיע אל האתר?

גלישת חולות מככבת כיום בכל רשימת אטרקציות מומלצות בדרך לאילת. אלו שכבר ביקרו באתר אינם מוותרים על ההזדמנות לחזור אליו. ילדים נהנים מאוד מהגלישה וכך גם בני נוער וצעירים. מבוגרים חובבי ספורט אקסטרים ייהנו גם כן מהחוויה. האתר מתאים גם לאירוח של ימי גיבוש וקבוצות. 
איזה ציוד נחוץ לגלישה?
גלישת חול אינה דורשת ביגוד מיוחד. את הבורד (הגלשן) תקבלו במקום. במידה ויש לכם כבר בורד משלכם תוכלו להביא אותואך חשוב לשים לב שגרגירי החול גורמים לעתים לבלאי מהיר בציוד גלישה שמיועד למדרונות מושלגים. 
טואול - בניית אתרים