אטרקציות למשפחות

בילוי משפחתי מהנה הוא כזה שתואם את הצרכים והציפיות של כלל בני המשפחה. רגע לפני שאתם ממהרים לתכנן טיול לילי במדבר עם תצפית כוכבים מרהיבה חשוב לזכור שהתינוק מתעייף כבר בשעה שמונה בערב והילדים משתעממים במהרה. על אטרקציות למשפחות להתאים לטווח רחב של גילאים כאשר אתם נדרשים לבחור אותן בהתאם לאילוצים הקיימים. כך למשל, אם אתם מטיילים עם עגלת תינוק מבחר המסלולים יהיה מצומצם יותר. אל תשכחו לוודא התאמה בין האטרקציות לבין תחומי העניין של הילדים. 
אטרקציות למשפחות עם ילדים בכמה גילאים
בחירת אטרקציות לחופשה משפחתית הופכת מורכבת כאשר ישנם פערי גילאים משמעותיים. אטרקציות למשפחות שמתאימות לילדים מעל גיל 10 לא תמיד מתאימות גם לפעוטות. על כן, עלינו למצוא את הדרך להבטיח הנאה לכולם. אטרקציות כמו בריכות מים, מסלולי טיול, סקי חולות, פארקים עם מתקני שעשועים וחולות צבעוניים מתאימות לילדים מגיל שנתיים ועד גיל 99. 

מה חשוב לבדוק כשבוחרים אטרקציה לחופשה משפחתית?

1. התאמה למזג האוויר הצפוי
2. שעות פתיחה
3. עלויות
4. הקפדה על בטיחות
5. מגבלת גיל להשתתפות בפעילות
6. התאמה לתחומי העניין של הילדים
7. אפשרות לרכישת אוכל ושתייה במקום
8. מרחק נסיעה
אתם אלו שמכירים את הילדים שלכם טוב מכולם ויודעים אלו אטרקציות מתאימות לכם כמשפחה. אם אתם לא מרבים לטייל תבחרו בשלב ראשון במסלולים קצרים ובאופן הדרגתי תאריכו אותם. נסיעות ארוכות גורמות לילדים לאבד סבלנות, שלבו מראש בלוח הזמנים מספר עצירות ותיהנו מאווירה רגועה וחיובית. 

אטרקציות למשפחות בדרום

הנגב כולל בעיקר מרחבים מדבריים אך גם כמה מהאטרקציות המיוחדות ביותר בארץ. צאו עוד השנה לטייל בעין עבדת, האגם הנעלם של פארק תמנע, חוות האנטילופות, מכתש רמון ומצפה רמון. בדרך דרומה תכננו עצירה במוזיאון הלונדע בבאר שבע. המוזיאון מציע חוויה מעשירה לילדים בכל הגילאים וגם להורים. נצלו את הביקור במדבר לתצפית כוכבים קצרה. ייתכן ויתמזל מזלכם ותצליחו להבחין בכוכבים נופלים. אל תשכחו להיערך נכון לקראת מזג האוויר המדברי. בשעות היום הטמפרטורות גבוהות ובשעות הערב נמוכות עד נמוכות מאוד. בחודשי החורף הקרים הטמפרטורה במדבר נעה סביב אפס מעלות. 

טואול - בניית אתרים