אטרקציות לחברות במדבר

יום גיבוש לעובדים הוא הזדמנות לצאת מאזור הנוחות ולהכיר את העובדים שלכם לעומק. הפעילות הנכונה תחשוף מי מבין העובדים שלכם בעל כושר מנהיגות ויכולות ניהול. נצלו את יום הגיבוש הבא בכדי לבחון עובדים שתכננתם לקדם או לחזק מעמד של מנהל חדש. המדבר מביא עמו תחושות של אינטימיות, חופש ופתיחות. תופתעו לגלות צדדים חדשים בעובדים מוכרים ויכולות מפתיעות אצל עובדים חדשים. 
אם יש לכם את היכולת הלוגיסטית לצאת ליום גיבוש במדבר, הרכבנו במיוחד בשבילכם רשימת אטרקציות לחברות במדבר. הפעילויות בחלקן כוללות רכיבת שטח, בחלקן מיועדות לחובבי אקסטרים ולא שכחנו להוסיף גם אטרקציות לאלו שמעדיפים שלא להתלכלך בחול. 

מה חשוב לבדוק לקראת יציאה למדבר?

1. מזג אוויר
2. הצטיידות במים לשתייה
3. נעלים וביגוד שמתאימים למדבר
4. תיאום מראש של אטרקציות לחברות
אטרקציות לחברות במדבר כדאי לתאם מול חברות מנוסות שמתמחות בפעילויות לחברות בנגב. הפעילויות שנראות לכאורה כמו משחקי חברה תמימים נועדו לפתח את עבודת הצוות, לחזק את תחושת השייכות לארגון, לקדם מעמד של מנהל מסוים ולבחון יכולות של עובדים ספציפיים. יום הגיבוש יכלול טיול במדבר, ג'יפים, מפגשים עם בעלי חיים, נופים, אוכל טוב, פינות מוצלות  ועוד. 
רשימת אטרקציות לחברות במדבר
יום הגיבוש שלכם יהפוך מיוחד ובלתי נשכח כאשר תשלבו אותו עם לינה. האמיצים ילונו באוהלים והשאר באכסניות, צימרים ובתי מלון יוקרתיים. המרחבים של המדבר דורשים טיולי ג'יפים , ארוחות שטח וגם מסעדות. אל תוותרו על תצפיות הכוכבים, הכנת פיתות על הטאבון, סדנת קצב, סדנת צחוק, גלישת חולות וצילום עם גמלים. 

אלו אטרקציות מתאימות ליום הגיבוש שלי?

הפקה של יום גיבוש מתבססת על תקציב שנקבע מראש. יש לקבוע בשלב מוקדם ככל האפשר את מספר המשתתפים, המועד והשעות. חשוב לזכור שהנסיעה אל המדבר ארוכה ולתאם מראש רכבי הסעה נוחים. אטרקציות לחברות במדבר נבחר גם בהתאם להעדפה של העובדים ולגילאים. אם מדובר בקבוצת עובדים מעורבת (צעירים, מבוגרים, נשים וגברים) ההמלצה היא על מגוון אטרקציות. חשוב לוודא שיהיו פינות ישיבה מוצלות ונוחות בעבור עובדים שיבחרו שלא להשתתף בפעילות שטח. 

טואול - בניית אתרים