אטרקציות בנגב

מתכננים טיול לאזור הנגב? מסע אל המדבר מביא עמו חוויות מדהימות בכל חודשי שנה. כל עוד נערכים נכון מגלים עולם חדש ומרתק. מהר מאוד גם אתם תהפכו לחובבי מדבר ותקפידו לחזור ולטייל בנגב לפחות 3 פעמים בשנה. המרחבים של המדבר מאפשרים תצפיות כוכבים מופלאות, מפגשים עם בעלי חיים, משחק בחולות צבעוניים, טיולי ג'יפים ושלל חוויות חדשות. לפני שאתם מזמינים שוב את הצימר הקבוע שלכם ליד הכנרת קחו לכם מספר דקות להיכרות עם אטרקציות בנגב. 

שמורת חי בר יטבתה

אוהבים בעלי חיים? בשמורת חי בר יטבתה תוכלו לפגוש ראמים לבנים, פראים, צבי יבשה מדבריים, דישונים, ערודים ועוד. השמורה נועדה לשימור של בעלי החיים המקומיים, השבה לטבע של בעלי חיים מקומיים שנכחדו ושימור עולמי של זנים. הביקור בשמורה מתבצע תוך נסיעה ברכב בשבילים מוסדרים. אם יש לכם מנוי מטמון של רשות הטבע והגנים תוכלו להשתמש בו לטובת כניסה לשמורה. הקפידו לבדוק מראש את שעות הפתיחה. פועלת במקום חנות מזכרות בה ניתן לרכוש גם שתייה קרה. 

גן לאומי קומראן

למרגלות המצוקים של מדבר יהודה מתגלה אתר מרהיב בו ניתן להציץ אל אורח החיים של תושבי קומראן הקדמונים. האתר כולל שרידים ארכאולוגיים של היישוב הקדום, סרטון ושאר אמצעים להמחשה. הביקור באתר מומלץ במיוחד לחובבי ארכיאולוגיה, היסטוריה ונופים. 

אטרקציות בנגב באזור מצפה רמון

הכול מסכימים שאחד המקומות היפים ביותר בארץ הוא מצפה רמון. בכל רשימת אטרקציות בנגב תמצאו המלצה חמה לבקר במכתש רמון. האזור מציע מסלולי טיול, אתרים של חולות צבעוניים, תצפיות כוכבים מרהיבות, אתרים ארכיאולוגיים, מפגשים עם בעלי חיים, מרכז מבקרים, מסעדות ומתחמי הארחה (יש גם חניוני לילה ללינת שטח). ניתן לתאם טיול במכתש רמון בג'יפים. מרכז המבקרים של מכתש רמון מציג גם את סיפורו של המכתש הגדול ביותר בעולם וגם את סיפורו של אל"מ אילן רמון שהיה האסטרונאוט הישראלי הראשון. 
שלבו בכל טיול אטרקציות בנגב שטרם התנסיתם בהן. צאו לרכיבה על גמלים, גלישת חול בדיונות, רחצה במעיינות נסתרים, טיולי ג'יפים, אירוח בדואי. יש לנגב הרבה מה להציע לכם. 

logo בניית אתרים