אטרקציות בדרך לאילת

עם תכנון נכון הדרך לאילת תהפוך לחוויה מהנה. עצירות מתוכננות מראש לטובת טיולים, מסעדות, אתרי מורשת ואטרקציות מיוחדות, מובילות אתכם לאילת עייפים אך מרוצים. לא עוד נסיעה ארוכה שמביאה אתכם לאילת כעוסים וגורמת לכם להתחיל את החופשה ברגל שמאל. יש הרבה מה לראות ומה לעשות בדרך לאילת. אם אתם מחפשים אטרקציות בדרך לאילת למשפחה, זוג או קבוצת חברים, יש לנו בשבילכם 4 רעיונות טובים. 

אקווריום ישראל בירושלים

בעבור תושבי הצפון אטרקציות בעיר ירושלים נחשבות אטרקציות בדרך לאילת. אקווריום ישראל ממוקם בכניסה לעיר ירושלים כך שהגישה למקום נוחה. בימים חמים תשמחו להגיע אל מתחם ממוזג. ילדים ומבוגרים נהנים מההזדמנות להכיר את עולמם הסודי של הדגים. אקווריום ישראל כולל גם סוסוני ים, חתולי ים וכריש. כדאי להזמין כרטיסים מראש. 

חוות האנטילופות

אם אתם אוהבים בעלי חיים ובקרתם כבר מספר פעמים בשמורת החי בר של יטבתה, חוות האנטילופות תהיה אטרקציה נפלאה לכל המשפחה. המתחם מציע מבנה ענק בצורת תיבת נוח וסיור ספארי עם רכב שטח. מבנה תיבת נוח מציע זוחלים, ציפורים, כבשים ושאר בעלי חיים. הילדים יתרגשו לחוות את הסיפור של תיבת נוח. סיור הספארי מוציא אתכם ברכב שטח אל המדבר למפגש עם בעלי החיים בסביבתם הטבעית. לא ניתן לצאת מהרכב במהלך הסיור. חוות האנטילופות מופיעה בכל רשימת אטרקציות בדרך לאילת למשפחות. 
גן לאומי עין עבדת
חובבי טיולים לא יוותרו על ההזדמנות לטייל באזור לפני שהם מגיעים אל המלון באילת. הגן הלאומי מציע מספר מסלולים כאשר בסמוך לגן ממוקם הקבר של דוד בן גוריון. המסלול הארוך כולל שעתיים עד 4 שעות של הליכה (תלוי בקצב שלכם). המסלול הקצר יכלול שעה עד שעתיים של הליכה כאשר המסלול אינו מעגלי. תגיעו עד לבריכות התחתונות ותחזרו על עקבותיכם. אתר העתיקות עבדת מציע מערת כוכבים, בור מים גדול, בתי מרחץ ועוד. 
פארק תמנע
רגע לפני שמגיעים לאילת כדאי לבצע עצירה אחת אחרונה בפארק תמנע עם דגש על האגם הנעלם. רשימת אטרקציות בדרך לאילת לא תהיה שלמה בלי עצירה בפארק יחיד מסוגו שמציג תופעות טבע ואתרים היסטוריים קדומים. המסלול מתחיל בסרט שמתאר את הרקע של המקום. בפארק כ-20 מסלולי טיול בדרגות קושי משתנות. אפשר לתאם לינה בחניון הלילה של הפארק
logo בניית אתרים