גלישת חולות 

כיצד התחלנו עם המוצר היחודי של ספידבורדינג speedboarding, מזה מספר שנים שאנו עוסקים באטרקציות למשפחות, קבוצות וכו'. היות ואנו נמצאים באזור הדרום חיפשנו אטרקציות בנגב לאנשים שבאים לטייל באזור, בנוסף, והיות והכביש לאילת עובר באזור, חיפשנו אטרקציות בדרך לאילת. את גלישת חולות הכרנו כאשר ביקרנו עם הילדים והנכדים בצרפת בדיונה הגבוהה באירופה dune de pilat ליד העיר בורדו בצרפת.

היות ואנו נמצאים בישוב אשלים שבסמוך לו נמצא אזור הדיונות הגדול בארץ, קנינו 2 גלשנים לסקי חולות, גלישת חולות והתחלנו להסתובב ולחפש דיונות מתאימות לגלישת חולות. ישנן לא מעט דיונות באזור שניתן לבצע בהן גלישת חולות.

לאחר שגלשנו לעצמנו החלטתנו להוסיף למוצרים שלנו גלישת חולות שמתאימה כאטרקציה למטיילים באזור או אטרקציה בדרך לאילת. היה ברור לנו שהגלישה כפי שהיא בעייתית ויכולה לא פעם לאכזב לקוחות שמשלמים כסף. עיקר הבעיה נבעה ממצב החום של הדיונה, בדיונה חמה הגלישה לא טובה ואיטית ונתקעים באמצע, בשעות אחר הצהריים קצת יותר טוב, אבל עדיין לא נתן תשובה מספיק טובה בשביל למכור מוצר חוויתי שמשאיר את הלקוח עם רצון לחזור שוב. 

באחת הפעמים שגלשנו החל לרדת גשם והדיונה נרטבה , הגולשים החלו לגלוש במהירות על הדיונה הרטובה, המסלולים נהפכו למהירים מאד ככל שהחול היה יותר רטוב. ישר הבנו שזה הפתרון, לייצר מסלולי גלישה רטובים. השאלה היתה איך מרטיבים מסלולי גלישה , כמה מים צריכים, איך בונים מערכת שתישמור על מסלולים רטובים לאורך כל הפעילות, מה הציוד הנדרש לזה וכד. לאט לאט השקענו ולמדנו ובנינו מערכת טובה שנותנת פתרון מצויין ובונה מוצר חוויתי עד כדי כך שלקוחות חוזרים אלינו שוב ושוב. 

אז מה זה speedboarding  או בעברית ספידבורדינג, גלישת חולות מהירה מאד על מסלול חול רטוב, אטרקציה למשפחות או אטרקציה בדרך לאילת, חוויה יחודית שלא תשאיר אתכם אדישים. 

גלישת חולות מהירה - ספידבורדינג

logo בניית אתרים